Informacje

prev
next

Lotto Superliga: Jedziemy do beniaminka

Spójnia Warszawa będzie kolejnym ligowym rywalem Dojlid Wschodzący Białystok. Nasz zespół jedzie do stolicy po zwycięstwo.

- Po wygranej z Morlinami Ostróda chcemy pójść za ciosem i piąć się w tabeli. Nie oznacza to jednak, że lekceważymy przeciwnika. Przeciwnie, pamietamy, że Spójnia na inaugruację pokonała 3:1 mistrza Polski z Grodziska Mazowieckiego - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Po awansie zespół z Warszawy wymienił cały skład, ściągając m. in. Patryka Chojnowskiego i Piotra Chodorskiego. I to właśnie oni poprowadzili bieniaminka do sesnacyjnego zwycięstwa z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

- Wygrana Spójni była o tyle sensacyjna, że nie udało się jej ściągnąć na inaugurację żadnego z graczy zagranicznych i skład uzupełni sponsor klubu - Krzysztof Stępień. A mimo to nasz najbliższy rywal zgarnął całą pulę, co daje do myślenia - zaznacza Piotr Anchim.

Największy wkład w pokonanie Bogorii miał Patryk Chojnowski, któremu nie dali rady Pavel Sirucek oraz Chuanxi Han. Prawdopodobnie Spójnia wystąpi przeciwko nam w podobnym składzie, co z Bogorią. Jeśli uda się jej ściągnąć obcokrajowca, to będzie to prawdopodobnie Japończyk Kenji Matsudaira. Warto też zanzaczyć, że w kadrze warszawskiego zespołu jest bardzo dobrze znany z występów w naszym klubie Zhen Meng, czyli popularny "Maniek".

My wystawiamy żelazny skład: Wang Zeng Yi, Soumyajit Ghosh i Paweł Platonow. Spotkanie w stolicy rozpocznie się w poniedziałek, o godz. 18. Czekamy na dobre wieści i kolejne zwyciętwo.

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: