Informacje

prev
next

Dojlidy powygrywały w województwie !

Młodzi tenisiści naszego klubu znakomicie spisali się na przeprowadzonych w Białymstoku zawodach Grand Prix Województwa Podlaskiego.
 
Klasę pokazały szczególnie nasze juniorki, które zajęły całe podium. Wygrała Kamila Gryko, przed Aleksandrą Jarkowską i Julią Jackowską, a czwarte miejsce zajęła Michalina Górska. Wśród juniorów drugi był Marcin Olszewski, a tuż za nim sklasyfkowany został Mateusz Repke.
 
- Kamila, Ola oraz Marcin zakwalifikowali się na Grand Prix Polski w Brzegu Dolnym, a warto też wiedzieć, że bez eliminacji na te zawody pojadą Sandra Kozioł, Weronika Mielnicka i Przemek Walaszek, a kilka osób powalczy też w kwalifikacjach. Nasza reprezentacja w Brzegu Dolnym będzie znacząca - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim
   
Także w turnieju młodzików Mini Olympic Games mieliśmy powody do radości. Wśród chłopców triumfował Konrad Gryk, przed Maciejem Perkowskim. Obaj zagrają na Grand Prix Polski w swojej kategorii wiekowej w Warszawie.
 
Dojlidy odnosiły też sukcesy na turnieju GP województwa seniorów w Wysokiem Mazowieckiem. Wśród kobiet druga była Sandra Kozioł (kwalifkacja na Grand Prix Polski w Gdańsku), a czwarta - Weronika Mielnicka. Rywalizację seniorów wygrał Przemek Walaszek, który także ma zapewnione miejsce na zawodach w Gdańsku. Czwarte miejsca zajął Krzysiek Kurlenda, a piąte - Kuba Chojnacki. 
 
Jeśli dodać do tego drugie miejsce w turnieju deblowym 2017 ITTF Challenge Częstochowa Polish Open, które zajął Soumyajit Ghosh oraz półfinał tych zawodów Wandżiego, to możemy śmiało stwierdzić, że Dojlidy mają za sobą bardzo udany weekend.
 
(fot. Robert Kruk)

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: