Informacje

prev
next

Dojlidy po obozie w Zakopanem

Prawie 30 zawodniczek i zawodników naszego klubu wzięło udział w obozie przygotowawczym. Naszych tenistów gościło Zakopane.
 
- Pracowaliśmy nad kondycją, wytrzymałością i siłą i to był bardzo dobrze spędzony czas. Codziennie mieliśmy długie wędrowki po górach, a potem były rożne dyscypliny, na przykład piłka nożna, siatkówka lub basen. Chodziło też o klubową integrację i cieszę się, że mogliśmy spędzić wspólnie te osiem dni we wspanialej atmosferze. Jesteśmy też zadowoleni z tego, że bardzo dobrze poradziło sobie kilku naszych najmłodszych zawodników, którzy po raz pierwszy wyjechali na obóz - mówi menadżer Piotr Anchim.
 
 
Od dziś Dojlidy trenować będą w Białymstoku już przy stołach tenisowych, dwa - trzy razy dziennie po kilka godzin.
 
Miło nam też poinformować, że Ola Jarkowska i Przemek Walaszek dostali powołania do juniorskich reprezentacji Polski. 15 sierpnia Przemek rozpocznie obóz kadry juniorów w Krakowie, a pięć dni później Ola pojedzie do Lidzbarka Warmińskiego. 

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: