Informacje

prev
next

MEKiJ: Kamila i Przemek nie zawiedli

Dwójka zawodników Dojlid Białystok na Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów – Kamila Gryko i Przemysław Walaszek nie odniosła większych sukcesów, ale też nie zawiodła.
 
Na brawa zasłużył Przemek. Nasz junior wygrał dwa piękne, siedmiosetowe pojedynki i został zastopowany dopiero w starciu z Rumunem Raresem Siposem . Tenisista Dojlid walczył, ale uległ rozstawionemu z numerem drugim faworytowi 1:4.
 
 
Kadetka Kamila Gryko najpierw gładko pokonała 4:0 reprezentującą Finlandię Aleksandrę Titilevskają, by przegrać 2:4 z Rosjanką Ariną Slautiną. Warto dodać, że pogromczyni naszej zawodniczki dotarła potem aż do ćwierćfinału. Zawodnicy Dojlid przyzwoicie wypadli też w rozgrywkach drużynowych.
 
– W sumie nie było źle, a dla Przemka i Kamili ważne będą zdobyte na imprezie tak dużej rangi doświadczenia. Wierzę, że zaprocentuje to w przyszłości – mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
Plon medalowy Polski na zawodach w Portugalii to trzecie miejsce Samuela Kulczyckiego w turnieju indywidualnym kadetów.

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: