Młodzież z Dojlid na ME w Portugalii

Wakacje w pełni, ale niektórzy zawodnicy naszego klubu juz trenują, a nawet startują w zawodach najwyższej rangi.

W portugalskim Guimaraes rozpoczęły się mistrzostwa Europy kadetów i juniorów. Biało-czerwonych barw bronią na tych zawodach Kamila Gryko i Przemysław Walaszek. Początek nie był udany, bo Polki w turnieju drużynowym uległy Turcji 0:3 . Kamila Gryko przegrała swój pojedynek 0:3 z Ece Harac. Oby kolejne spotkania były bardziej udane.

Juniorka Dojlid Sandra Kozioł została zaporszona do Zakopanego i Giżycka na dwa zgrupowania kadry narodowej seniorek. Treningi z najlepszymi tenisistkami w Polsce pod okiem trenera reprezentacji Michała Dziubańskiego z pewnością będą dla naszej zawodniczki wielkim doświadczeniem, które zaprocentuje w przyszłości.  Natomiast Aleksandra Jarkowska wróciła z obozu kadry juniorek w Drzonkowie.

Z urlopu wrócił już też kapitan drużyny Dojlid  z Lotto Superligi - Wang Zeng Yi, który szlifuje formę na zgrupowaniu kadry w Cetniewie.

Duża grupa zawodników naszego klubu wyjedzie 29 lipca na obóz do Zakopanego.

(na zdjęciu 18-osobowa reprezentacja Polski przed wylotem na Mistrzostwa Europy)

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: