Informacje

prev
next

Nowa umowa Dojlid i SaMASZu !


Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym przedłużyliśmy kolejną już umowę z firmą Samasz, która sponsoruje nas już od ponad 5 lat i która jest z nami na dobre i na złe. 

W spotkaniu prezesów UKS Dojlidy i Samaszu- Wiesława Joszczyka i Antoniego Stolarskiego obie strony wyraziły zadowolenie z dotychczasowej współpracy życząc sobie wzajemnych sukcesów zarówno w biznesie jak i w sporcie.
Firma SaMASZ należy do czołówki europejskich producentów maszyn rolniczych. Do tej pory, wyprodukowała już ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych. Główne rynki eksportowe Samaszu to: Niemcy, Rosja, Łotwa, Finlandia i Irlandia. Ciekawstą jest to, że firma Antoniego Stolarskiego dostarcza maszyny również na tak egzotyczne rynki jak: Turcja, Albania, Arabia Saudyjska, Japonia, Korea Pd. Peru,  Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Algieria i wiele innych. W 2016 r w SaMASZu zatrudnionych było bilsko 700 osób

(na zdjęciu od lewej: Wiesław Joszczyk- Prezes UKS Dojlidy i Antoni Stolarski- Prezes firmy SaMASZ)

 

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: