Po pieczęć na awansie

To może być udane zakończenie wspaniałego dla Dojlid sezonu. W niedzielę, o godz. 16, nasze panie mogą przypieczętować awans do I ligi.

Do Białegostoku przyjedzie Tęcza Budki Piaseckie, która u siebie przegrała z naszymi tenistkami 3:7. Już ten wynik wskazuje, kto jest faworytem rewanżu.

- Mimo wszystko trzeba się wstrzymać z gratulacjami, bo rywalki nie mają nic do stracenia i będą walczyć na całego. Musimy być na to gotowi. Ale jestem optymistą i liczę, że będziemy świadami kolejnego sukcesu naszego klubu - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

Gospodynie wystąpią osłabione brakiem Weroniki Mielnickiej, którą zastąpi Aleksandra Jarkowska. Obok niej zagrają: Sandra Kozioł, Kamila Gryko i Marta Lis, która w pierwszym meczu była poza zasięgiem przeciwniczek, zdobywając komplet punktów.

Spotkanie zostanie rozegrane w małej hali ZSR CKP przy ul. Suchowolca 26. Zapraszamy.

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: