Transfery: Nowy Chińczyk w Dojlidach!

Nasz zespół pozyskał na nadchodzący sezon nowego zawodnika. Jest nim Chińczyk Zhou Yu.

- Tego tenisistę polecił nasz kapitan Wandżi. Gra w chińskiej lidze, a to najlepsza rekomendacja. Wiadomo przecież, jakim mocarstwem jest ten kraj w tenisie stołowym - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

W rankingu ITTF na 33. miejscu klasyfikowany jest Zhou Yu. Ale to tylko zbieżność imienia i nazwiska, bo w Dojlidach zagra zupełnie inny zawodnik.

- Z pewnością nie należy do słabeuszy, bo niedawno pokonał na jednym z turniejów w Azji Ho Kwan Kita z Hongkongu, którego kibice pamiętają z bardzo dobrych występów w naszym klubie w kończącym się sezonie - zaznacza Piotr Anchim.

Zhou Yu to drugi nabytek Dojlid. Wcześniej nasz klub zakontraktował Soumyajita Ghosha z Indii. Z poprzedniego składu w kadrze pozostają Wandżi oraz Białorusin Paweł Platonow. Odeszli Aleksander Khanin i Ho Kwan Kit.

(na zdjęciu nowy zawodnik Dojlid- Zhou Yu)

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: