Informacje

prev
next

Świetny występ Ghosha

Nasz nowy nabytek - Soumyajit Gosh znakomicie zaprezentował się w turnieju z cyklu Challengers Seriers, zostając jego triumfatorem.
 
Hindus, który niedawno związał się kontraktem z Dojlidami, w finale pokonał 3:0 Chorwata Frane Kojicia.
 
Ghosh od początku zawodów był znakomicie dysponowany. Z siedmiu pojedynków eliminacyjnych wygrał aż sześć, mając na rozkładzie m. in. reprezentanta Polski Jakuba Dyjasa (3:1), a także znanego z występów w naszej ekstraklasie w barwach Palmiarni Zielona Góra Czecha Miroslava Horejsiego (także 3:1). Przegrał tylko raz - 2:3 z Kojiciem, co nie przeszkodziło mu wejść do fazy pucharowej z pierwszego miejsca.
 
W półfinale Ghosh pokonał 3:1 Włocha Niagola Stoyanova, a w finale zrewanżował się Chorwatowi Kojiciowi. Dwa pierwsze sety Hindus wygrał po 11:9, a w trzecim załamany Chorwat ugrał tylko cztery punkty.
 
Gratulujemy naszemu zawodnikowi udanego występu i życzymy podobnych sukcesów w nowym sezonie Lotto Superligi.

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: