Do Tęczy po zaliczkę

W piątek - 2 czerwca, zostanie rozegrany pierwszy mecz brażowy o prawo gry w I lidze kobiet. Nasza drużyna zagra na wyjeździe z Tęczą Budki Piaseckie. Początek spotkania o godz. 18.

Dojlidy wystąpią w najmocniejszym składzie: Kamila Gryko, Weronika Mielnicka, Marta Lis, Sandra Kozioł i Aleksandra Jarkowska.

- Mamy pewne rozeznanie co do niektórych zawodniczek Tęczy. Chdzi mi o Aleksandrę Paruszewską i Aleksandrę Wojtczak, z którymi nasze tenisistki grały niedawno na mistrzostwach Polski juniorek. Szanujemy przeciwnika, ale jest on jak najbardziej w naszym zasięgu - mówi trener naszej drużyny Marcin Jarkowski.

Tęcza to drużyna wielopokoleniowa. Obok 17-letnich Paruszewskiej i Wojtczak, grają w niej doświadczone Justyna Mamcarz (43 lata) i Elżbieta Beziuk (48 lat).

- Jedziemy skoncentrowani i bojowo nastawieni. Naszym celem jest wypracowanie sobie jak najlepszej zaliczki przed rewanżem w Białymstoku - dodaje trener Jarkowski.

Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści z Budek Piaseckich.

(na zdjęciu Sandra Kozioł, fot. pzts)

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: