Informacje

prev
next

Nasi walczą na Mistrzostwach Świata

W Duesseldorfie rozpoczęły się indywidualne mistrzostwa świata. W Niemczech nie zabraknie znajomych nazwisk.
 
W reprezentacji Polski wystąpi kapitan Dojlid - Wang Zeng Yi, który indywidualne starty rozpocznie w środę, bo nie musi przebijać się przez eliminacje. Wandżi zagra też w deblu, gdzie jego partnerem jest Serb Aleksandar Karaksević.
 
Podobnie jak Wandżi, w grupach eliminacyjnych nie muszą walczyć: nasz nowy zawodnik - Soumyajit Ghosh z Indii oraz były tenisista Dojlid - Ho Kwan Kit z Hongkongu. Przez kwalifikacje starają się przebrnąć dobrze znani z gry w naszym klubie Białorusini - Paweł Platonow i Aleksander Khanin.
 
Trzymamy kciuki za naszych obecnych i byłych zawodników, a także za pozostałych reprezentantów Polski. Obok Wandżiego biało-czerwonych barw bronią: Jakub Dyjas, Marek Badowski i Daniel Górak, a wśrod kobiet: Li Qian, Katarzyna Grzybowska-Franc, Natalia Partyka i Klaudia Kusińska. Powodzenia!
 
(na zdjęciu obok Prezydenta Białegostoku- Tadeusza Truskolaskiego: Aleksandr Khanin, Paweł Platonow, Jakub Chojnacki i Wang Zeng Yi)
 
 

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: