Informacje

prev
next

Krok do pierwszej ligi

Sezon się kończy, ale nasz klub ma szansę na jeszcze jeden ogromny sukces. Kobieca drużyna Dojlid jest o krok od awansu do I ligi.
 
Pierwszą przeszkodę barażową nasze panie już pokonały. Zespół w składzie: Kamila Gryko, Weronika Mielnicka, Marta Lis, Sandra Kozioł i Aleksandra Jarkowska nie dał szans drużynie SMS Włodawa. Na wyjeździe Dojlidy wygrały 7:3, a u siebie aż 9:1.
 
By cieszyć się z awansu, nasza drużyna musi jeszcze przejść w finale barażowym Tęczę Budki Piaseckie. Rywal to triumfator rozgrywek drugoligowych na Mazowszu. Pierwsze spotkanie nasze dziewczyny rozegrają 2 czerwca na wyjeździe, rewanż tydzień później w Białymstoku.
 
Trzymamy kciuki za nasz zespół. Oby jego sukces był ukoronowaniem obfitego w sukcesy indywidualne i drużynowe sezonu Dojlid.
 
(na zdjęciu Kamila Gryko, fot. pzts )

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: