Informacje

prev
next

Lotto Superliga: Wandżi nominowany!

Prestiżowe wyróżnienie dla Wandżiego. Nasz zawodnik został nominowany przez kapitanów i trenerów drużyn Lotto Superligi do prestiżowej nagrody "Diamentowej Rakietki"  w kategorii "Polski zawodnik Lotto Superligi".
 
Obok kapitana Dojlid w tej kategorii nominacje dostali: Daniel Górak (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Robert Floras (Polonia Bytom). Inne kategorie plebiscytu to: drużyna roku, trener roku oraz zawodnik z zagranicy.
 
Kapitanowie i trenerzy dokonali wyboru, teraz kolej na kibiców. Głosować na Wandżiego można za pośrednictwem Facebook’a – na oficjalnym profilu LOTTO Superligi, za pomocą reakcji ("like", "wow", "love"). Regulamin plebiscytu dostępny jest na oficjalnej stronie Lotto Superligi: superliga.com.pl
 
Zachęcamy wszystkich fanów do głosowania na Wandżiego. Nasz zawodnik był podporą Dojlid w kończącym się sezonie, wygrał 23 z 34 rozegranych pojedynków, przyczyniając się w dużm stopniu do zajęcia przez beniaminka wysokiego, piątego miejsca. W rankingu indywidualnym nasz kapitan zajął trzecie miejsce, najwyższym ze wszystkich reprezentantów Polski. 
 
(na zdjęciu Wang Zeng Yi, fot. Robert Kruk)

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: