OOM: Są szanse na medale

Po bardzo dla nas udanych mistrzostwach Polski juniorów, liczymy na sukcesy kadetów Dojlid na zawodach w Drzonkowie.

Największe nadzieje medalowe wiążemy z dziewczętami. Kamila Gryko jest w singlu rozstawiona z dwójką, a z tym samym numerem zagra też nasza drużyna kadetek, w której oprócz Kamili wystąpi Ola Jarkowska.

– To młodsza kategoria wiekowa i tutaj niespodzianki i zdarzają się dużo częściej niż w starszych rocznikach. Ale mamy swoje szanse na podium i postaramy się po raz kolejny udowodnić przynależność Dojlid do krajowej czołówki – mówi trener naszego klubu Marcin Jarkowski.

Na początek Kamila zmierzy się z Julią Łącką (ULKS Barcin), a Ola – z Wiktorią Puzio (UKS Stalowa Wola). W turnieju drużynowym grupowymi rywalkami naszych dziewczyn będą zespoły Tarnovii Tarnów i UKTS Lubsko. Obie nasze tenisistki zagrają także w deblu i mikście.

Wśród kadetów w turnieju indywidualnym naszych barw bronić będzie Xavier Zubrycki, który na starcie zmierzy się z Kamilem Czaplą (Skarbek Tarnowskie Góry).

W drużynie obok Xaviera zagra Filip Perkowski. Dojlidy w grupie mają za rywali Rokicie Szczytniki, Skarbek Tarnowskie Góry oraz Jedynkę Łódź.

Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści z Drzonkowa.

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: