Informacje

prev
next

OOM: Są szanse na medale

Po bardzo dla nas udanych mistrzostwach Polski juniorów, liczymy na sukcesy kadetów Dojlid na zawodach w Drzonkowie.
 
Największe nadzieje medalowe wiążemy z dziewczętami. Kamila Gryko jest w singlu rozstawiona z dwójką, a z tym samym numerem zagra też nasza drużyna kadetek, w której oprócz Kamili wystąpi Ola Jarkowska.
 
– To młodsza kategoria wiekowa i tutaj niespodzianki i zdarzają się dużo częściej niż w starszych rocznikach. Ale mamy swoje szanse na podium i postaramy się po raz kolejny udowodnić przynależność Dojlid do krajowej czołówki – mówi trener naszego klubu Marcin Jarkowski.
 
Na początek Kamila zmierzy się z Julią Łącką (ULKS Barcin), a Ola – z Wiktorią Puzio (UKS Stalowa Wola). W turnieju drużynowym grupowymi rywalkami naszych dziewczyn będą zespoły Tarnovii Tarnów i UKTS Lubsko. Obie nasze tenisistki zagrają także w deblu i mikście.
 
Wśród kadetów w turnieju indywidualnym naszych barw bronić będzie Xavier Zubrycki, który na starcie zmierzy się z Kamilem Czaplą (Skarbek Tarnowskie Góry).
 
W drużynie obok Xaviera zagra Filip Perkowski. Dojlidy w grupie mają za rywali Rokicie Szczytniki, Skarbek Tarnowskie Góry oraz Jedynkę Łódź.
 
Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści z Drzonkowa.

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: