Lotto Superliga: Obrońmy 5. miejsce

Ostatni w tym sezonie mecz rozegra dziś nasz zespół. Rywalem jest Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz, czyli drużyna, która wkrótce powalczy o medale Lotto Superligi.

Dla Gwiazdy stawka jest niewielka, bo niezależnie od wyniku zajmie czwarte miejsce przed fazą play-off. Dojlidy mają o co grać, bo chcemy obronić bardzo wysoką, piątą lokatę.

- Nie nastawiamy się, że Bydgoszcz przyjedzie w rezerwowym składzie, czy nie będzie walczyć na całego. Przeciwnie, oczekujemy ciekawego spotkania, w którym zamierzamy obronić piąte miejsce, a do tego potrzebujemy zwycięstwa - mówi Piotr Anchim, menadżer naszego klubu.

Ze strony Dojid skład będzie taki sam, jak w piątkowym meczu z Palmiarnią Zielona Góra: Wang Zeng Yi, Paweł Platonow, Aleksander Khanin i Przemek Walaszek. Gwiazda ma spore pole manerwru, ale spodziewać należy się występu Marka Badowskiego i Węgra Adama Pattantyusa. Trzecim tenisistą może być Anglik Andrew Baggaley lub któryś z młodych Polaków.

Warto wybrać się dziś do hali przy ul Suchowolca, by zobaczyć dobre spotkanie i podziękować naszej drużynie za udany sezon. Po raz ostatni w akcji zobaczymy Aleksandra Khanina. Nasz młody Białorusin przenosi się do Niemiec. Startujemy o godz. 18. Wstęp wolny i serdecznie zapraszamy.

(na zdjęciu widowiskowo grający Adam Pattantyus- Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz)

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: