Informacje

prev
next

Lotto Superliga: Obrońmy 5. miejsce

Ostatni w tym sezonie mecz rozegra dziś nasz zespół. Rywalem jest Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz, czyli drużyna, która wkrótce powalczy o medale Lotto Superligi.
 
Dla Gwiazdy stawka jest niewielka, bo niezależnie od wyniku zajmie czwarte miejsce przed fazą play-off. Dojlidy mają o co grać, bo chcemy obronić bardzo wysoką, piątą lokatę.
 
- Nie nastawiamy się, że Bydgoszcz przyjedzie w rezerwowym składzie, czy nie będzie walczyć na całego. Przeciwnie, oczekujemy ciekawego spotkania, w którym zamierzamy obronić piąte miejsce, a do tego potrzebujemy zwycięstwa - mówi Piotr Anchim, menadżer naszego klubu.
 
Ze strony Dojid skład będzie taki sam, jak w piątkowym meczu z Palmiarnią Zielona Góra: Wang Zeng Yi, Paweł Platonow, Aleksander Khanin i Przemek Walaszek. Gwiazda ma spore pole manerwru, ale spodziewać należy się występu Marka Badowskiego i Węgra Adama Pattantyusa. Trzecim tenisistą może być Anglik Andrew Baggaley lub któryś z młodych Polaków.
 
Warto wybrać się dziś do hali przy ul Suchowolca, by zobaczyć dobre spotkanie i podziękować naszej drużynie za udany sezon. Po raz ostatni w akcji zobaczymy Aleksandra Khanina. Nasz młody Białorusin przenosi się do Niemiec. Startujemy o godz. 18. Wstęp wolny i serdecznie zapraszamy.
 
(na zdjęciu widowiskowo grający Adam Pattantyus- Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz)

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: