Informacje

prev
next

Lotto Superliga: Jest o co walczyć

Przedostanie spotkanie w obecnym sezonie rozegra w piątek nasz zespół. O godz. 18:00 Dojlidy podejmą Palmiarnię Zielona Góra.
 
Mamy jeszcze szansę na zajęcie czwartego miejsca, a więc grę o medale, chociaż już nie wszystko zależy od nas. Musimy jednak pokonać Palmiarnię – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Nawet zwycięstwo może przekreślić nasze szanse, o ile Gwiazda Bydgoszcz nie przegra w Rzeszowie.
 
Nawet jeśli nie awansujemy do czwórki, to jest o co walczyć. Dla beniaminka piąte miejsce w tak wyrównanej i mocnej stawce to duże osiągnięcie – przypomina Piotr Anchim.
 
Dojlid wystawią żelazny skład: Wang Zeng Yi Paweł Platonow i żegnający się powoli z Białymstokiem i Lotto Superligą Aleksander Khanin.
 
Nie znamy składu rywali, ale zakładamy, że Palmiarnię reprezentować będą: Lucjan Błaszczyk, Kamil Nalepa oraz Miroslav Horejsi. Z pewnością nie będzie to dla nas łatwy mecz, bo przecież rywale są tylko dwa punkty za nami i mogą awansować w tabeli – mówi menadżer Dojlid.
 
Nową wiadomością jest to, że z występów w naszym klubie zrezygnował ostatecznie Ho Kwan Kit z Hongkongu.
 
– Okienko transferowe jest otwarte jeszcze przez dwa miesiące, więc będziemy szukać kogoś innego – uspokaja Piotr Anchim
 
 
(na zdjęciu lider Palmiarni- legenda polskiego tenisa stołowego Lucjan Błaszczyk)

 SPONSORzy:

          

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: